Arvamusnurk

Ütlen kohe algatuseks, et siin leheküljel kirjutatu pole sugugi kivi kellegi kapsaaeda, vaid avaldan oma isiklikku arvamust teatud asjade suhtes.
Kuna minu meelisteema on kivid, siis nendest tahaksin ka täpsemalt rääkida.
Nimelt on meil poodides müügil mitmesuguseid vääriskive. Kahtlemata on neil teatud tervendav toime! Kuid kas ka meile, Eestlastele? Tõttan ette ütlema, et jutt käib konkreetsete ihuhädade tervendamisest kristallidega. Küll aga nõustun asjaoluga, et teatud pool ja vääriskivid omavad maagilist energiat, mis sügavalt mõjutavad positiivselt inimese psüühikat ja vaimumaailma. Samuti omavad paljud kristallid energiat, mis tõmbavad ligi raha, õnne, armastust, heaolu ja palju muudki.
Kahtlemata avaldavad vääriskivid tervendavat toimet araablastele ja teiste lõunarahvaste esindajatele, kuna nad on selles keskkonnas sündinud ja on vastuvõtlikumad just selle regiooni kivimitele.
Ega siin polegi näidetega vaja kaugele minna: pole olemas asju, mis kõigile mõjuksid ühtemoodi.
Miks meie, eestlased, tarbime enamjaolt just Eestis toodetud toiduaineid? Sellele küsimusele teab vastust arvatavasti igaüks. Pole seegi saladus, et ohtra võõramaise toidu manustamine viib meid tõsiste kõhuhädadeni. Sama toimub ka võõramaalasega meie toitu liigselt manustades.
Täpselt sama lugu on ka kivimitega: kui ennast liigselt ümbritseda mitte meie, kodumaise energiaga laetud kivimitega, siis see võib inimese viia tõsiste terviseprobleemideni.
Ja siiski on meile kõige kasulikum oma, kodumaine, kivid kaasaarvatud.
Mina isiklikult ei oma küll tuttavaid, kes oma elamist oleks ümbritsenud väljamaalt toodud kividega: ahjud, kerised, aiad, piirded, ikka oma kodumaine!
Aga end kividega ümbritsedes tasub olla väga ettevaatlik. Looduses leidub suures koguses kivimeid, mis võivad teie tervisele avaldada äärmiselt negatiivset mõju. Avaldub see pikapeale kas pidevate peavaludena, väsimusena, sagedaste stressiseisunditena. Esimene tundemärk negatiivsest energiast majas on tihtine hirmuseisund. Justkui põhjust ei tohiks olla: suured müürid ümberringi, aga ikkagi ebamugavustunne võtab võimust. Ühest põhjustest võivad olla negatiivse laenguga kivimid teie ümber.
Eriti tasub muret tunda inimestel, kes elavad tuhablokkidest ehitatud majas. Nimelt on ammu tõestatud, et tuhk, millest blokid kokku pressiti, oli radioaktiivne. See oli ka peamiseks põhjuseks, miks see ehitusmaterjal tootmisest eemaldati. Kerge radioaktiivne foon kahjustab mitte kohe, vaid aastate möödumisel. Kõige suurema löögi saavad esmalt põlved ja liigesed. Pikema kiirgusaja korral tekivad muutused juba vere koostises. Siin on kindlaks abimeheks kiviravi, mis neutraliseerib kiirguse ja ravib kahjustused. Positiivselt laetud kivid teevad suuri imesid!

Võta minuga ühendust

5 + 9 =

*Saatmiseks liitke kaks arvu ja kirjutage õige vastus. 

Kivid meid tervendavad ja hoiavad.

Kivid meid jälgivad ja eluenergiat annavad.

Kividesse raiutud maailma ajalugu on ja elukivid meie saatust muuta suudavad.