Tervenemise lood

Nii palju kui on inimesi, nii palju on ka haigusi. Ei saa öelda, et tervendajad on nagu jumal taevas, kuid siiski on olemas hädasid kus ka tervendajad saavad oma panuse anda. Isiklikult olen kokku puutunud paljude tervisemuredega, kuid aeg on näidanud, et parimad tulemused on saavutatud just meeste peal. Nad on siiski naistest kordi vastuvõtlikumad ja hellemad. Suurim meeste mure on eesnääre ja sellega kaasnev potentsilangus. Kummaline, aga kividest eralduv energia suudab teha teinekord lausa imesid. Meelde on jäänud vanemapoolne klient, kes kurtis, et kodus pahandused, kuna naine on noorem ja kuri. Olgu öeldud, et härra oli juba 70, aga kõbus ja säravate silmadega. Pärast mõningaid seansse teatas härra, et probleem on kadunud ja paljuski ka muutunud. Lõppkokkuvõtteks tekkis olukord, kus naine võttis ise minuga ühendust ja tänas südamest.
Lugu 70-aastasest härrast

Samuti on meeste suurimaks probleemiks selg. Kuna nad on ikka füüsilise töö tegijad, siis pole ka ime. Põhiklientuur on kaugmaa autojuhid, takso-ja bussijuhid. Istuvad tunde roolitaga ja selg palavusest higiseks läheb. Kui järsku autost välja tuule kätte hüpatakse, siis vaevused kerged tulema. Siin aitab kiviravi maksimaalse efektiivsusega. Kui palju neid tehtud on, enam ei mäletagi…
Naistel on suurimaks probleemiks ülekaalulisus, vererõhk, rinnad, ristluud. Vähesed tulevad seljaga nagu mehed. Alapealkiri on küll nagu tervenemise lood, kuid iseenesest on see kõik tavaline ja iseenesest mõistetav. Pole siin midagi põrutavat nagu inimese surnust ärataksin.
Lugu autojuhist

Võta minuga ühendust

13 + 11 =

*Saatmiseks liitke kaks arvu ja kirjutage õige vastus. 

Kivid meid tervendavad ja hoiavad.

Kivid meid jälgivad ja eluenergiat annavad.

Kividesse raiutud maailma ajalugu on ja elukivid meie saatust muuta suudavad.